Ledelse

Navn
Telefon
Epost
Sektor
Nils Morten Huseby
63 80 60 00
nils.morten.huseby@ife.no
Ledelse

Atle Valseth

Sektordirektør FTI / Stedfortredende adm.direktør
atle.valseth@ife.no 995 21 670
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Atle Valseth
995 21 670
atle.valseth@ife.no
Fellestjenester og infrastruktur

Silje Aspholm Hole

Sektordirektør / Kommunikasjonsdirektør
silje.aspholm.hole@ife.no 930 22 096
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Silje Aspholm Hole
930 22 096
silje.aspholm.hole@ife.no
Strategi, organisasjonsutvikling og kommunikasjon
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Martin Smedstad Foss
980 16 338
martin.smedstad.foss@ife.no
Strømningsteknologi og miljøanalyse

Arve Holt

Forskningsdirektør
arve.holt@ife.no 482 07 541
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Arve Holt
482 07 541
arve.holt@ife.no
Material og prosessteknologi
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Tomas Nordlander
988 24 892
tomas.nordlander@ife.no
Digitale systemer
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Erik Flatmark
902 09 400
erik.flatmark@ife.no
Radiofarmasi
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Bente Tange Harbø
911 56 690
bente.tange.harbo@ife.no
Radiofarmasøytisk FoU
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Silje Sivesind
980 39 565
silje.sivesind@ife.no
Radiofarmasøytisk grossist
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Kari Harbak
993 50 929
kari.harbak@ife.no
Radiofarmasøytisk produksjon

Helena Broberg

Sektordirektør / Sikkerhetssjef
helena.broberg@ife.no 934 35 030
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Helena Broberg
934 35 030
helena.broberg@ife.no
Helse, miljø og sikkerhet
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Lasse Lund
959 07 550
lasse.lund@ife.no
Fellestjenester og infrastruktur
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Elin Cathrine Hagen
993 09 173
elin.cathrine.hagen@ife.no
Fellestjenester og infrastruktur
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Hilde Gillebo
926 34 222
hilde.gillebo@ife.no
Atomavfall og dekommisjonering

Strømning og miljøteknologi

Sikkerhet, kvalitet og miljø

Kontakt

Broberg, Helena

Sikkerhet, kvalitet og miljø,

helena.broberg@ife.no
934 35 030

Atomavfall og dekommisjonering

Kontakt

Gillebo, Hilde

Atomavfall og dekommisjonering,

hilde.gillebo@ife.no
926 34 222