Ledelse

Navn
Telefon
Epost
Sektor
Nils Morten Huseby
63 80 60 00
nils.morten.huseby@ife.no
Ledelse

Silje Aspholm Hole

Sektordirektør / Kommunikasjonsdirektør
silje.aspholm.hole@ife.no 930 22 096
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Silje Aspholm Hole
930 22 096
silje.aspholm.hole@ife.no
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Tomas Nordlander
988 24 892
tomas.nordlander@ife.no
Digitale systemer
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Erik Flatmark
902 09 400
erik.flatmark@ife.no
Radiofarmasi

Elin Cathrine Hagen

Sektordirektør Fellestjenester og infrastruktur / Økonomidirektør
elin.cathrine.hagen@ife.no 993 09 173
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Elin Cathrine Hagen
993 09 173
elin.cathrine.hagen@ife.no
Fellestjenester og infrastruktur
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Siw-Hege A. Gundersen
951 49 814
Siw-Hege.Gundersen@ife.no

Atle Valseth

Divisjonsdirektør / Stedfortredende adm.direktør
atle.valseth@ife.no 995 21 670
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Atle Valseth
995 21 670
atle.valseth@ife.no
Nukleærteknologi

Grete Rindahl

Sektordirektør Sikkerhet, kvalitet og miljø
Sikkerhetssjef IFE
grete.rindahl@ife.no 971 08 618
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Grete Rindahl
971 08 618
grete.rindahl@ife.no
Sikkerhet, kvalitet og miljø
Navn
Telefon
Epost
Sektor
Martin Smedstad Foss
980 16 338
martin.smedstad.foss@ife.no
Strømningsteknologi og miljøanalyse